Naše společnosti

INVESTUJEME DO ÚSPĚCHU

DT-holding a.s.

Investiční společnost

Investujeme do úspěšných a perspektivních společností v mnoha oborech podnikání. Ve svém portfoliu máme společnosti realizující stavební projekty, firmy poskytující finanční, investiční a realitní služby, vývojáře specializovaného softwaru pro obchod a v neposlední řadě celorepublikový maloobchodní řetězec.  

Skupina TRAFICON

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb

Historie značky TRAFICON sahá do roku 1996, kdy její zakladatel a současný majitel Daniel Tomeš začal provozovat první trafiku v Liberci. Postupem času si uvědomil, že budoucnost obchodu v tomto oboru je ve vybudování velké sítě moderních prodejen umístěných na klíčových místech po celé ČR. A tak počet trafik rychle rostl. Nyní jich je více než 140 a další přibývají. 

Příležitost podílet se na úspěchu značky TRAFICON má v současnosti v podstatě každý schopný obchodník. Může si pronajmout plně vybavený moderní obchod na skvělém místě a provozovat ho na základě franšízingové smlouvy. Tím se mu otevírá unikátní příležitost podnikat s minimálním rizikem a zázemím silné značky. 

Skupina E&Q

E&Q-reality s.r.o.

Realitní kancelář

Společnost poskytuje zákazníkům komplexní servis při prodeji, nákupu nebo pronájmu nemovitostí. Samozřejmostí jsou právní služby a finanční poradenství. Tým zkušených profesionálů zákazníky bezpečně provází procesem realitního obchodu.


E&Q-finance s.r.o.

Finanční poradenství

E&Q-finance poskytuje finanční poradenství a služby. Pro každého zákazníka vždy hledáme to nejvýhodnější řešení v oblasti financování nemovitostí, hypoték nebo výhodné možnosti úvěru či spoření. 


E&Q-invest s.r.o.

Investice do realit

Zabýváme se investováním do nemovitostí a jejich následným zhodnocováním. 

SKUPINA H&Q

H&Q-design s.r.o.

Nábytek na míru pro obchod a služby

Poskytujeme zakázkovou výrobu nábytku, která spojuje českou truhlářskou práci se znalostí specifických potřeb obchodu, retailového řetězce nebo firmy. Umíme zajistit i kompletní přestavby a vybavení komerčních interiérů na klíč.  


H&Q-building s.r.o.

Stavební společnost

Naše stavební společnost se dlouhodobě specializuje na poskytování stavebních a projektových služeb pro obchod, služby a firemní klientelu. Umíme zajistit i kompletní přestavby a vybavení komerčních a kancelářských interiérů na klíč.  


H&Q-project s.r.o.

Developerské projekty od A do Z

H&Q-project se zabývá developerskou činností a navazujícím obchodem s významnými realitními celky.  

SKUPINA IT

Sunseed Development s.r.o.

Software pro retail

Společnost Sunseed se specializuje na vývoj a implementaci aplikačního softwaru pro retail a obchodní firmy. Nabízíme pokladní systémy, věrnostní programy a karty, mobilní aplikace, CRM, software pro analýzu dat a segmentaci zákazníků.